Wie zijn wij?

Leer ons team van Pasform-medewerkers kennen!


Sofie Janssen

Ik ben de creatieve bezige bij van Heusden-Zolder en neem je mee op culturele uitstappen.
sofie-@-pasform.be
0474/21.35.00


Kitty Vos

Bij computer ben ik er altijd bij. Maar andere vormingen vind ik net zo fijn!
kitty-@-pasform.be
0479/02.93.93

Lisa Beauson - Amuze

Voor sport en ontspanning kan je bij mij terecht. Samen gaan we wandelen, fitnessen, bowlen...
lisa-@-pasform.be
0496/70.51.77

Nicky Claes

Voor vormingen met overnachting en lekker koken ben je bij mij aan het juiste adres.
nicky-@-pasform.be
0496/70.51.77

Mie Swennen

Ik ben de creatieve bezige bij van Heusden-Zolder en neem je mee op culturele uitstappen.
mie-@-pasform.be
0498/10.90.09


Ellen Decuyper

Bij mij moet je zijn voor toffe vormingen in Brussel, Ternat en omstreken.
ellen-@-pasform.be
0499/18.58.06


Kathy Vangilbergen

Bij de vormingen die ik organiseer, experimenteer je en leer je jezelf uitdrukken in beelden en kunst.
kathy-@-pasform.be

Griet Claes

Ik organiseer veel vormingen in de natuur. Samen wandelen we of leren we voor de natuur zorgen.
griet-@-pasform.be
0498/10.90.10

Karien Van Neyghem

Voor theateracademie, ervaringsdeskundige, inclusie, op maat en voor profs, kan je bij mij terecht.
karien-@-pasform.be
0473/94.68.96


Krista Telemans

Ik ben directeur van Pasform. Voor onze vormingen vertrouw ik volledig op onze medewerkers.
krista-@-pasform.be
0468/16.79.37

Kristien Vanoorbeek

Ik help je graag verder met je vragen over facturen en algemene administratieve vragen.
kristien-@-pasform.be
0470/91.09.19

Barbara Huenaerts

Ik zorg ervoor dat jouw inschrijving goed terecht komt en dat je kan deelnemen aan de vormingen die je kiest.
barbara-@-pasform.be

barbara@pasform.be

Naomi Dom

Ik ben de communicatiemedewerker van Pasform. Vraag me bijvoorbeeld alles over de brochure en de website.
naomi@pasform.be

Ann-Eline Van Rompuy

Je ziet me vaak bij creatieve vormingen en theateracademie.
ann-eline-@-pasform.be
0471/22.31.35


Vrijwilligers

Pasform staat nergens zonder haar vrijwilligers. Ook zin om vrijwilliger te worden?